לקבלת
עדכונים אודות
מבצעים
מאמרים חשובים,
צמחי מרפא,
טיפול טבעי,
תזונה נכונה ועוד

הצטרף
הנטורופתיה הינה אסכולת ריפוי הוליסטית המאמינה בעיקרון של שימוש בכוחו המרפא של הטבע, כלומר, הגוף מסוגל לרפא את עצמו ע"י חיזוק ותמיכה בכוחות הריפוי שלו.  
שימוש בצמחי המרפא היה נהוג כבר משחר ההיסטוריה האנושית, צמחי המרפא היוו חלק נכבד ברפואה ורבים ומפורסמים השתמשו בהם, כמו היפוקרטס, והרמב"ם. 
סדרת פרחי באך כוללת 38 תמציות שונות המופקות מפרחי בר, עצים או שיחים המטפלות במצבים רגשיים כמו:  לחץ, חוסר בטחון, חוסר עניין בנעשה, דאגה מופרזת לאחרים, רגישות יתר, 
ארומתרפיה היא שיטת ריפוי העושה שימוש בשמנים אתריים המופקים מפרחים, עשבי מרפא ועצים לחיזוק הבריאות, הרמוניה ואיכות חיים. ארומה = ריח , תרפיה = טיפול.

נטורופתיה

קצב החיים המודרני מקשה על גופנו להתמודד עם הדרישות הבלתי פוסקות – אנחנו עובדים קשה, נמצאים במתח וחיים בזיהום אוויר גבוה יותר מבעבר. 
"העיניים הן ראי הנשמה"
האירידולוגיה היא שיטת אבחון עתיקה אשר החלה בזמנים העתיקים עוד במצרים ומרכז אסיה לפני אלפי שנים. 
שיטות ריפוי
הנטורופתיה היא ראיה הוליסטית (הוליזם – שלם, מכלול) הרואה את האדם השלם כיחידה שלמה המורכבת מרבדים שונים: פיזי, נפשי רוחני. כאשר ההתייחסות, הטיפול היא לאדם השלם ולא לחלקים ממנו, או לסימפטומים ספציפיים.

זוהי תורת ריפוי טבעי המשתמשת במכלול של כלים שמטרתם יצירת התנאים המאפשרים לגוף לרפא ולאזן את עצמו. הנטורופתיה גורסת כי לאדם מגנונים טבעיים של איזון, ויסות עצמי ושיקום, אשר תפקידם לשמור על בריאות האדם ו/או להשיבו לבריאות. ועל כן החשיבות הגדולה בטיפול בשורש הבעיה ולא רק בסימפטומים שלה.

ההכשרה הנטורופתית מחייבת רכישת ידע נרחב בתחומי המדע השונים, רפואה, כלים אבחוניים ואמנות הטיפול והריפוי.

האבחון מתבצע במספר דרכים: תשאול, הסתכלות, הקשבה, מגע, בדיקות רפואיות, אבחנה בדרכים שונות כמו אירידולוגיה, קינסיולוגיה ועוד.

הטיפול גם הוא יכול להתבצע במספר דרכים: מגע, תזונה, צמחי מרפא, ארומתרפיה, פרחי באך, תוספי תזונה ועוד.

לקביעת יעוץ אישי

לקריאה על שרית חבר חן נטורופתית מוסמכת N.D, הרבליסטית קלינית Cl.h 


לקריאה נוספת על שיטות הריפוי השונות:

 
 
Facebook
צור קשר         טלפון: 073-7258038         דוא"ל: info@rhea.co.il            כתובת: אליהו חכים 14 תל אביב
המידע באתר זה הינו לצורכי אינפורמציה בלבד, ואינו בגדר עיצה רפואית או תחליף להתייעצות עם מומחהבכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל.   תקנון האתר
עקבו אחרינו
מאמרים אחרונים
 
 
הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק והישארו מעודכנים בחדשות ובמבצעים
קטגוריות מובילות