http://www.enter-support.com/image/users/9892/ftp/my_files/Guiding_Videos/Express/add%20code-page.mp4?id=28332644Rhea - הרימון פצצת בריאות
הרימון- פצצת בריאות אמיתית

מחקר שנעשה בארץ הראה שהרימון מצליח לעכב תאי שד הנגועים בסרטן, מבלי לפגוע בתאי שד תקינים. מחקר נוסף קובע כי מיץ רימונים עשוי להאט את התפתחות סרטן הערמונית ולמנוע את הישנות המחלה.  
מבחינת בריאות הלב,פה הרימון מככב. הוא שומר על תקינות כלי הדם, מונע התפתחות טרשת עורקים ואף גורם לנסיגתה, מפחית כולסטרול "רע" ומשפר את זרימת הדם ללב .
כמו כן צריכה יומית של מיץ רימונים עוזרת למנוע את היצרות כלי הדם ובכך עשויה להביא לירידה בלחץ הדם.
בשל היותו נוגד חמצון חזק, מיץ רימונים חשוב לחולי סוכרת. סכרת הינה מחלה שבה תהליכי החמצון מואצים מהרגיל ולכן חשוב לתת את הדעת לצריכה מוגברת של נוגדי חמצון מהמזון.
ההרכב המיוחד של הסוכרים שקיים ברימון מבדיל אותו ממיצי פירות אחרים,ולכן הוא יותר נסבל מבחינת ערכו הגליקמי עבור חולה הסוכרת. עם זאת אני תמיד ממליצה להוסיף מעט שקדים או אגוזים בסמוך לאכילת פירות על מנת להוריד עוד את ערכם הגליקמי.
אם מדברים על העור, גם כאן יש לרימון מה להציע. הוא בעל פעילות מגוונת להגברת תיקון ושיקום שכבות העור וגם מונע פיגמנטציה בעקבות חשיפה לשמש.
הרימון גם מסייע בזיהומי מעיים, מטפל בפצעים בפה, מונע שחיקת סחוסים ודלקות מפרקים, מנקה את הגוף והכבד ומחזק מאוד את מערכת החיסון.
אבל הבריאות לא מסתיימת רק בגרגירים. לקליפות ולגזע של עץ הרימון יש פעילות הקוטלת תולעים (אך הדבר עלול לגרום תחילה לבחילות והקאות לכן חשוב להתייעץ לפני השימוש).
קליפות הרימון מכילות כמות גבוהה של טנינים-חומרים שמכווצים את הרקמות ובכך מסייעים לריפוי.מומלץ להשתמש בהן במיוחד לטחורים ולפיסורה וזאת עושים ע"י הכנת שמן מהקליפות:
יש למלא כרבע צנצנת בקליפות רימון חתוכות ואת שאר הצנצנת למלא בשמן זית. לאחר כשבועיים כשהצנצנת סגורה,השמן מוכן ואפשר למרוח על המקום הפצוע אחרי מתן צואה ולפני השינה.
מיצוי מיימי מקליפות הרימונים נחשב מצוין להחלקת קמטים בשל תכונותיו המכווצות.
ואם כל זה לא הספיק לכם, הרימון גם מכיל ויטמינים ומינרלים כמו אשלגן וברזל. הוא נחשב למחזק דם ולכן מומלץ לסובלים מאנמיה.
ומעבר למה שהזכרתי, צריך להבין שנוגד חמצון כל כך עוצמתי משפיע על כל תאי הגוף ובכך משפר את התפקוד הכללי שלנו; החל בשיפור הזיכרון והאטת תהליכי ההזדקנות וכלה במחלות קשות כמו סרטן.
הכמות היומית המומלצת היא חצי עד כוס מיץ רימון או אכילה של כחצי רימון.לסובלים מבעיות במערכת העיכול או מעצירות כרונית אני ממליצה לצרוך את הרימון רק כמיץ.
ניתן לקנות את הרימונים עכשיו כשעונתם בשיאה,ולשמור אותם בקירור עד כחצי שנה.
אם כן הרימון הוכיח בשנים האחרונות מעל לכל ספק שהוא ראוי לקבל מקום של כבוד בצלחתנו גם בתום הברכות לשנה החדשה. שווה לגייס את כלי הנשק הזה לשורותינו בשמירה על הבריאות.
בברכת שנה טובה ומלאה בריאות כרימון

ראש השנה הבא עלינו לטובה מביא איתו גם את הרימונים.נראה שסגולותיו של הרימון רבות כגרגריו ושהכתר על ראשו אכן מוצדק

הרימון,פרי שהיה פה מאז ומתמיד אבל רק בשנים האחרונות זכה לקמבק מרשים בזכות מחקרים רבים שהוכיחו מחדש את סגולותיו הבריאותיות המדהימות.
הרימון נמנה על שבעת המינים שנתברכה בהם ארצנו ומסמל פוריות ,יופי ושפע.המצרים הקדמונים ראו ברימון סמל לחיי נצח ולכן נהגו לקבור את הרימון עם מתיהם.הסינים היו מעניקים מתנות חתונה מעוטרות בסמלים של רימונים כדי לאחל לזוג הצעיר איחוד פורה ובתקופת התנ"ך שימש הרימון להכנת יין, מזון, תרופות וצביעת בגדים.

רוב התכונות  הבריאותיות המיוחסות לגרגירי הרימון נובעות מכך שהוא נוגד חמצון חזק ביותר.
הרימון מכיל חומרים,ביניהם גם אלו המעניקים לו את צבעו העז האדום,שמקנים לו יכולות אנטי חימצוניות כה עוצמתיות עד כי הוכח לאחרונה כי אכילת רימונים יומיומית עוזרת למנוע אירועים מוחיים ומחלות סרטן.