ויטמין C הוא ויטמין מסיס במים הפועל כנוגד חמצון רב עוצמה.
הוא הפחות יציב מכל הויטמינים, מאוד רגיש לחמצן, עוצמתו יכולה להיפגע על ידי חשיפה לאור, חום ואוויר המעוררים את פעולת האנזימים המחמצנים.  האדם שונה משאר היונקים (למעט קופים וחזירי ים) ואינו מייצר ויטמין C בגופו. 
ויטמין C משתתף בלמעלה מ- 300 תהליכים שונים בגוף ומכאן חשיבותו העצומה לבריאות תקינה. תפקידיו בגוף:
ל-קרניטין היא חומצה אמינית העוזרת לגוף להפוך שומן לאנרגיה, שלרוב מנוצלת לפעילות השרירים. מאותה סיבה נוטים גם לייחס לה תועלת בשיפור סיבולת לב- ריאה והישגים אירוביים. כיום מקובל לקחת תוסף מזון של קרניטין להגברת שריפת השומן בזמן פעילות גופנית, מתוך מחשבה שאם כמות הקרניטין החופשית בדם תגדל, כך יוגבר תהליך שריפת השומן. 
פרוביוטיקה היא מילה שמקורה בשפה היוונית ופירושה "לחיים", היא מוגדרת כמיקרואורגניזמים חיים אשר מעניקים הטבה בריאותית לפונדקאי כאשר ניתנים בכמות מתאימה.
בפרוביוטיקה כיום הכוונה היא בד"כ לשימוש במיקרואורגניזמים אשר נמצאים באופן טבעי בגוף האדם במערכת העיכול ובנרתיק האישה.
מיקרואורגניזמים אלו המכונים חיידקים טובים או פלורה, חיים בסמביוזה בגוף האדם ופעילותם מועילה לבריאות האדם.
יש אנשים שהמילה שמן דגים מעוררת בהם דחייה בגלל זיכרונות הילדות הטראומטיים משהו, אבל כמו לכל דבר הייתה להן סיבה טובה לאמהות, לדחוף לילדים בכוח את הכפית לפה. וכמו תמיד, הן גם צדקו....
אומגה 3 הוא שם חם בתחום הבריאות בשנים האחרונות. לא, לא מדובר במתקן של פעילות אקסטרים, אלא בחומצת שומן חיונית, קשה להשגה וחשובה ביותר לתפקודים רבים בגוף.  אז מה זה אומגה 3?
כולם יודעים שברזל הינו מינרל חשוב לגוף האדם.  עם זאת, החסר בברזל באוכלוסיה הוא נפוץ ביותר בכל שכבות הגיל. 
התפקיד החשוב והקריטי ביותר של הברזל בגוף הוא בנשיאת החמצן מהריאות לכל תאי הגוף. אטומי הברזל מרכיבים את מולקולת ההם (HEME), שיודעת לקשור אליה אטומי חמצן וכך החמצן עובר בדם. 
הברזל גם מעורב בהפיכת הסוכר בדם לאנרגיה, מסייע בעקיפין בייצור נוירוטרסמיטרים במוח, והוא חשוב ביותר לתהליכי גדילה אצל ילדים ותינוקות.
תוספים