לקבלת
עדכונים אודות
מבצעים
מאמרים חשובים,
צמחי מרפא,
טיפול טבעי,
תזונה נכונה ועוד

הצטרף
צמחי מרפא 

השימוש בצמחי המרפא היה נהוג כבר משחר ההיסטוריה האנושית, צמחי המרפא היוו חלק נכבד ברפואה ורבים ומפורסמים השתמשו  בהם, כמו היפוקרטס, והרמב"ם. עם הזמן בעזרתה של הטכנולוגיה הצליחו לבודד רכיבים מסוימים מצמחי מרפא ולייצר חומרים אלה בצורה סינטטית, ואכן הרבה תרופות שאנו מכירים היום מקורן בצמחי מרפא (למשל האספירין אשר מקורו הצמח הערבה הלבנה). אז מה ההבדל בין השימוש בתרופה לבין השימוש בצמח ממנו הופקה? בשימוש בצמח משתמשים בכל מרכיביו – אלה הידועים לנו ואלה שלא. בנוסף, השילוב בין החומרים הפעילים השונים נקבע ע"י הטבע לפני מאות מיליוני שנים, כך שיפעלו באופן הטוב והמאוזן ביותר.

צמחי מרפא

כאשר משתמשים בתרופה משתמשים בחומר אחד בלבד, בד"כ חזק יותר פי כמה מאשר בצמח, וללא שאר המרכיבים המאזנים אותו. לכן לתרופות יש בד"כ השפעה מהירה וחזקה יותר אולם גם יותר תופעות לוואי מאשר לצמחי מרפא. העוצמה והיעילות שבשימוש בצמחי מרפא הפכה אותם לפופולארית יותר יותר בתקופה האחרונה. עם זאת, יש לזכור כי גם לצמחי מרפא יכולות להיות תופעות לוואי, וצריך להתאים אותם לאדם הספציפי, לכן כדאי להתייעץ עם נטורופת או הרבליסט לפני השימוש. 

השימוש בצמחי המרפא תלוי בצמח – בכל צמח משתמשים בחלק אחר, וצורת ההכנה היא מגוונת. בשימוש ביתי ניתן להכין חליטה (מזיגת מים רותחים על הצמח ושתייה), משרה (מזיגת מים רותחים על הצמח והשרייתו לתקופת זמן מסוימת),  או מרתח (הרתחת הצמח עם המים). בשימוש מקצועי יותר ישנם מיצויים – מימיים ואלכוהוליים שאיתם ניתן להכין תכשירים שונים כמו מיצויים לשתייה, סירופים, משחות ועוד.

פורמולות צמחי מרפא יכולות לשמש למגוון מצבים, הן יכולות לעזור לאנשים בריאים המעונינים לשפר את איכות חייהם כמו למשל שיפור הזיכרון והיכולות הקוגנטיביות, שיפור התפקוד המיני, או ירידה במשקל . הן יכולות לטפל במגוון בעיות נפוצות כמו בעיות פריון, בעיות עיכול, חיזוק מערכת החיסון ועוד.
צמחי מרפא משפיעים באופן הדרגתי, יש להקפיד לקחתם במשך מספר שבועות על מנת לחוש בשיפור.

לחברת Rhea מגוון פורמולות צמחיות העשויות מ- 100% חומרים טבעיים. הן כוללת שילוב של צמחי מרפא ספציפיים לכל מטרה, צמחי מרפא אשר פעילותם הוכחה במהלך שנים רבות של ניסיון קליני ומחקר.
הפורמולות אינן ממכרות, ומיוצרות בתנאי ייצור נאותים ע"פ תקן GMP ותחת פיקוח ואישור משרד הבריאות.

הפורמולות המיוחדות שלנו

עכשיו במבצע 2+1 !
 
Facebook
צור קשר         טלפון: 073-7258038         דוא"ל: info@rhea.co.il            כתובת: אליהו חכים 14 תל אביב
המידע באתר זה הינו לצורכי אינפורמציה בלבד, ואינו בגדר עיצה רפואית או תחליף להתייעצות עם מומחהבכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל.   תקנון האתר
עקבו אחרינו
מאמרים אחרונים
 
 
הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק והישארו מעודכנים בחדשות ובמבצעים
קטגוריות מובילות