D-tox – ניקוי רעלים

הוראות שימוש:

לנער היטב לפני השימוש.
יש למהול 40 טיפות בחצי כוס נוזלים ולשתות 3 פעמים ביום, עם הארוחות.
משך זמן נטילת הפורמולה הוא 1-3 חודשים, עד להשגת תוצאות טיפוליות, בהתאם למצב.

לשאלות נוספות/ייעוץ
 
רכיבים:
 

  • Taraxacum officinalis folia/ Dandelion leaf
  • Taraxacum officinalis radix/ Dandelion root
  • Silybum marianum/ Milk thistle
  • Urtica dioica/ Nettle
  • Calendula Officinalis/ Marigold
  • Curcuma longa/ Turmeric
  • Verbena officinalis/ Vervain
  • Zingiber officinalis/ Ginger

 
מידע על הצמחים בפורמולה:
  
Urtica dioica, סרפד דו ביתי, Nettle
סרפד הוא אחד הצמחים החשובים ביותר בהרבליזם המערבי. הוא צמח ידוע לחיזוק ותמיכה בגוף כולו, משמש כטוניק כללי לגוף וכמנקה רעלים.
 משמש לטיפול במערכת השתן, מערכת העיכול, ומערכת לב וכלי דם. מתאים לשימוש במחלות מפרקים, משפר אנמיה ומקדם הנקה.
 
Calendula Officinalis, ציפורן החתול, Marigold
צמח הידוע בשל פעילותו האנטידלקתית החזקה. הוא בעל טעם מר ולכן ממריץ חילוף חומרים, זרימת דם, עוזר לטיפול בבעיות מערכת העיכול. מעולה להחלמה וריפוי פצעים.
 
Curcuma longa, כורכום, Turmeric
כורכום נמצא שימוש ברפואה הסינית במשך למעלה מ 4000 שנה. הידוע ביותר ביעילותו בטיפול כל סוג של מחלה דלקתית כולל דלקת פרקים, דלקות ופציעות. ידוע ב איכותו כמגן כבד. נוגד חמצון רב עצמה ויעיל בהפחתת כולסטרול ושומנים בדם.מחקרים רבים הוכיחו כי הוא בעל תכונות אנטי סרטניות.
 
Silybum marianum, גדילן מצוי, Milk thistle
גדילן מצוי הוא ייחודי ביכולתו להגן על הכבד, אחד הטובים ביותר בעולם הצמחים והתרופות למטרה זו. הוא עוזר בחידוש ושיקום תאי כבד שנפגעו. נעשה בו שימוש נרחב לטיפול במחלות כבד כגון דלקת כבד אלכוהולית, כבד שומני,  אלכוהוליזם, שחמת, הרעלות כבד, צהבת נגיפית. הוא משמש גם לטיפול בסרטן ערמונית אצל גברים.
 
Taraxacum officinalis, שינן רפואי | שן ארי, Dandelion
שורש שן הארי ידוע בתור תרופה הרשמית של הרוקחים במאה ה -16 בבריטניה. הוא פועל לניקוי הכבד והמרה, אנטי דלקתי, ואף שיפור תהליך העיכול. עוזר בשיפור פרופיל שומני הדם, להפחית תנגודת לאינסולין ולדכא הצטברות שומן בכבד. מסייע בפינוי פסולת ממערכת העיכול.
עלי שן הארי: מכילים מינרלים וויטמינים רבים. הם תומכים במערכת העיכול, משתנים ועוזרים להגן על מערכת הלב וכלי הדם.
 
Verbena officinalis, ורבנה רפואית, Vervain
ורבנה יכולה לטפל מגוון רחב של בעיות רפואיות. היא יכולה לטפל במצבים נפשיים ורגשיים כמו חרדה, דיכאון, מתח. וכן לעזור בהפרעות עיכול, בעיות עור ובעיות נשיות כמו וסת לא סדירה, בעייה בייצור חלב אם. היא אנטי בקטריאלי, אנטי דלקתי, ומשפרת זרימת דם.
 
Zingiber officinalis, זנגביל | ג'ינג'ר,  Ginger
ג'ינג'ר הוא אחד הצמחים הותיקים והפופולאריים בשימוש בקרב תרבויות רבות. הוא משמש להפחתת בחילות והקאות, עוזר בהפחתת עויתות וכאבים במערכת העיכול, מחטא חזק, משפר ספיגה, מזרים דם ומחמם. הוא בעל תכונות אנטידלקתיות ואנטיסרטניות. שורש הג'ינג'ר משמש כצמח מרפא וכתבלין במזון.

 

הכבד הוא האיבר הפנימי הגדול ביותר בגוף וזה שעובד קשה ביותר. הוא אחראי על אחסון וייצור של חומרים שונים, נטרול וניקוי רעלים ופסולת, וחיוניות כללית. פעילות לקויה של הכבד יכולה לגרום למגוון סימפטומים, חלקם מפתיעים, כגון: בעיות עור, כאבי ראש, אלרגיות, מערכת חיסון חלשה, בעיות הורמונאליות, דלקות פרקים, עייפות, כולסטרול גבוה, רמות סוכר גבוהות והשמנת יתר.

ניקוי רעלים – Detoxification -  הוא תהליך המסייע לגוף בסילוק הרעלים המאוחסנים בו. תהליך זה מתרחש באופן טבעי בגוף, אולם בעולם המודרני כמות הרעלים הנכנסת לגוף על בסיס יומי הופכת להיות יותר גדולה ממה שהגוף יכול להתמודד. זו הסיבה שאנשים רבים, לכאורה ללא סיבה, מרגישים עייפים, קצת מדוכדכים, עם קושי בשמירה על משקל ובעיות בריאות אחרות.

הפורמולה D- tox מסייעת בניקוי הכבד ומערכת העיכול כולל הפעלת מערכת הלימפה, הגברת זרימת דם, וסיוע במתן שתן כדי לנקות את הגוף מרעלים. תהליך זה משפר את העיכול, מעודד ירידה במשקל, מחזק את מערכת החיסון ומעלה את רמות האנרגיה. היא כוללת בין היתר את צמחי המרפא גדילן, שן ארי, כורכום וסרפד הידועים בסגולותיהם בכל הקשור לכבד - לניקוי ושמירה וחידוש התאים.