Get It On – לשיפור הזיקפה

הוראות שימוש:

לנער היטב לפני השימוש. יש למהול 40 טיפות בחצי כוס נוזלים ולשתות 3 פעמים ביום, עם הארוחות.
משך זמן נטילת הפורמולה הוא 1-3 חודשים, עד להשגת תוצאות טיפוליות, בהתאם למצב.
לשאלות נוספות/ייעוץ 


 רכיבים:

  • Serenoa serrulata / Saw palmetto
  • Tribulus terrestris/ Small caltrops
  • Panax ginseng/ Ginseng
  • Lepidium meyenii/ Maca
  • Paullinia cupana/ Guarana
  • Zingiber officinalis/ Ginger

מידע על הצמחים בפורמולה:
 
Panax ginseng, ג'ינסנג קוריאני, Ginseng
ג'ינסנג הוא אחד הצמחים המפורסמים ביותר בעולם. יש לו מוניטין מופלא בהגברת האנרגיה והחיוניות וקידום בריאות בכל ההיבטים: הוא טוניק ללב, נוגד חמצון, מאזן רמות הסוכר בדם, משפר את המערכת החיסונית, משפר תפקוד מנטאלי כמו קוגניציה, זיכרון, דיכאון ומשחרר את מערכת עצבים. הוא ידוע ביכולתו לטיפול בהפרעות מיניות כמו הפרעת זיקפה, בעיות פוריות, ודחף המיני נמוך.
 
Lepidium meyenii, מאקה, Maca
מאקה המכונה לעתים קרובות מזון על (superfood ) מכיוון שהיא עשירה בחלבון, ובמינרלים כמו ברזל, אשלגן, יוד וסידן. היא ידוע בתור אחד הצמחים הטובים ביותר לטיפול במערכת הרבייה האנושית. יש לה את היכולת להשפיע על הורמונים נשים וגברים כאחד, בלי להכיל הורמונים בעצמה. שורש מאקה ידוע כמשפר את איכות וכמות הזרע אצל גברים, היכולת להכנס להריון אצל נשים.היא משמשת גם כנוגדת דיכאון, העלאת אנרגיה ובהירות מנטלית, ומפחיתה את תסמיני גיל המעבר בנשים. מאקה הוכחה מחקרית לשימוש של שיפור הפריון עבור גברים ונשים כאחד.
 
Paullinia cupana, גוארנה, Guarana
גוארנה הוא צמח יעיל מאוד לשריפת שומנים, הוא ממריץ זרימת דם בגוף, משפר עירנות ומצב רוח. בגלל תכולת הקפאין שבו היא שומר על הגוף ער ודרוך. הצמח אינו מומלץ לנשים בהריון או ילדים.
 
Serenoa serrulata , דקל המסור / דקל ננסי, Saw palmetto
זהו הצמח הנפוץ ביותר בשימוש העממי באירופה לטיפול בתסמינים של הגדלת הערמונית. מחקרים הוכיחו כי הדקל הננסי יעיל בטיפול בספירת זרע נמוכה, דחף מיני נמוך, אימפוטנציה, סרטן ערמונית. השימוש  בו אף מומלץ על ידי  ה FDA בארה"ב עבור טיפול אלטרנטיבי בבלוטת ערמונית.
 
Tribulus terrestris, קטב מצוי, Small caltrops
צמח מרפא זה משמש כדי להעלות את רמת הטסטוסטרון, להגדיל את החשק המיני ואת הביצועים. משפר ספירת זרע ואיכות זרע. מחקרים אחרונים מראים כי היא  מסייע לספורטאים  להגדיל את כוח ומסת שריר. כמו כן הוא משמש בטיפול בלחץ דם גבוה, כולסטרול גבוה, אנמיה, זרימת דם לא תקינה.
 
Zingiber officinalis, זנגביל | ג'ינג'ר,  Ginger
ג'ינג'ר הוא אחד הצמחים הותיקים והפופולאריים בשימוש בקרב תרבויות רבות. הוא משמש להפחתת בחילות והקאות, עוזר בהפחתת עויתות וכאבים במערכת העיכול, מחטא חזק, משפר ספיגה, מזרים דם ומחמם. הוא בעל תכונות אנטידלקתיות ואנטיסרטניות. שורש הג'ינג'ר משמש כצמח מרפא וכתבלין במזון.

 

מחקרים מראים כי כ-30% מהגברים בעולם סובלים בעיות זקפה או אימפוטנציה. אלו בעיות נפוצות מאוד המתבטאות בחוסר יכולת להשיג זקפה, קושי בשמירה על זקפה; או חוסר היכולת לקיים זקפה בנסיבות שונות.

בעיות זקפה נגרמות ממגוון סיבות היכולות להיות פיזיולוגיות או רגשיות כאשר שני הגורמים העיקריים הם חוסר זרימת דם לפין ומתח (סטרס).

הפורמולה Get It On המותאמת לגברים הסובלים מבעיות זקפה כוללת שילוב של  צמחים ספציפיים המשפרים את זרימת הדם לפין והאשכים, מעלים את רמות הטסטוסטרון (הורמון המין הגברי) ומשפרים את היכולת של הגוף להתמודד עם לחץ. כתוצאה מכך הפורמולה מסייעת בהגברת התפקוד המיני והתשוקה המינית, בשיפור מצב הרוח והעלאת אנרגיה.

הפורמולה כוללת בין היתר את צמח המרפא הגינסנג הקוראיני - Panax ginseng, אחד מצמחי המרפא המפורסמים והמוערכים במזרח ובעולם, משמש לחיזוק כוח הגברא ולהגברת הפוריות, האטת תהליכי ההזדקנות ושיפור איכות החיים.