M-2-B - לשיפור פריון האישה

הוראות שימוש:

לנער היטב לפני השימוש.
יש למהול 40 טיפות בחצי כוס נוזלים ולשתות 3 פעמים ביום, עם הארוחות.
משך זמן נטילת הפורמולה הוא 1-3 חודשים, עד להשגת תוצאות טיפוליות, בהתאם למצב.

לשאלות נוספות/ייעוץ
 
רכיבים:

  • Angelica sinensis/ Dong Quai
  • Cimicifuga racemosa/ Black Cohosh
  • Dioscorea Villosa / Wild Yam Root
  • Lepidium meyenii/ Maca
  • Vitex agnus castus/ Chasteberry
  • Verbena officinalis/ Vervain
  • Zingiber officinalis/ Ginger

 
מידע על הצמחים בפורמולה:
 

 Cimicifuga (Actaea) racemosa,  קוהוש שחור, Black Cohosh :
אחד הצמחים הטובים ביותר לטיפול באיזון המערכת ההורמונאלית הנשית. הוא משמש בטיפול ב- PMS ובאי סדירות המחזור החודשי. מצוין לתסמיני גיל המעבר. בעל פעילות אנטי-דלקתית חשובה.
 
Dioscorea Villosa spp., בטטה,  Wild Yam Root
במשך שנים רבות השתמשו בצמח זה על מנת לתמוך במערכת הרבייה של נשים, כולל מגוון רחב של בעיות פוריות של נשים. יש לו היסטוריה ארוכה של עזרה לנשים בגיל המעבר בגלי חום, נדודי שינה, התכווצויות, כאבי ראש ויובש נרתיקי. הוא מכיל גם בטא קרוטן המשמש כנוגד חמצון.
 
Angelica sinensis, אנג'ליקה סינית, Dong Quai
נקרא גם ג'ינסנג הנשי. נמצא בשימוש על ידי הסינים במשך יותר מ 2000 שנים.זה אחד הצמחים המשמעותיים ביותר לחיזוק הפריון הנשי . לויסות בקרת הורמונים , חיזוק הרחם, הסדרת המחזור החודשי. צמח ידוע לטיפול בבעיות נשיות כולל חוסר תשוקה מינית, סימפטומים של גיל המעבר, כאבי מחזור ו PMS.
 
Lepidium meyenii, מאקה, Maca
מאקה המכונה לעתים קרובות מזון על (superfood ) מכיוון שהיא עשירה בחלבון, ובמינרלים כמו ברזל, אשלגן, יוד וסידן. היא ידוע בתור אחד הצמחים הטובים ביותר לטיפול במערכת הרבייה האנושית. יש לה את היכולת להשפיע על הורמונים נשים וגברים כאחד, בלי להכיל הורמונים בעצמה. שורש מאקה ידוע כמשפר את איכות וכמות הזרע אצל גברים, היכולת להכנס להריון אצל נשים.היא משמשת גם כנוגדת דיכאון, העלאת אנרגיה ובהירות מנטלית, ומפחיתה את תסמיני גיל המעבר בנשים. מאקה הוכחה מחקרית לשימוש של שיפור הפריון עבור גברים ונשים כאחד.
 
Verbena officinalis, ורבנה רפואית, Vervain
ורבנה יכולה לטפל מגוון רחב של בעיות רפואיות. היא יכולה לטפל במצבים נפשיים ורגשיים כמו חרדה, דיכאון, מתח. וכן לעזור בהפרעות עיכול, בעיות עור ובעיות נשיות כמו וסת לא סדירה, בעייה בייצור חלב אם. היא אנטי בקטריאלי, אנטי דלקתי, ומשפרת זרימת דם.
 
Vitex agnus castus, שיח אברהם מצוי / ויטקס, Chasteberry
הויטקס הוא צמח מספר אחד בהשפעתו על הורמוני המין. מחקרים הראה כי הויטקס עוזר לנשים המתקשות להיכנס להריון על ידי איזון רמות ההורמונים. הוא מסייע במניעת הפלות, בהגדלת ערמונית, ובהגברת ייצור חלב אם. מחקרים מדעיים הוכיחו כי הוא יכול להפחית את הסימפטומים של תסמונת קדם וסתית, כאבי חזה, נפיחות, כאבי ראש ועצירות. בעל השפעה על הפחתת תסמיני גיל המעבר, הנובעים מהפחתה משמעותית של האסטרוגן בגוף האישה.
 
Zingiber officinalis, זנגביל | ג'ינג'ר,  Ginger
ג'ינג'ר הוא אחד הצמחים הותיקים והפופולאריים בשימוש בקרב תרבויות רבות. הוא משמש להפחתת בחילות והקאות, עוזר בהפחתת עויתות וכאבים במערכת העיכול, מחטא חזק, משפר ספיגה, מזרים דם ומחמם. הוא בעל תכונות אנטידלקתיות ואנטיסרטניות. שורש הג'ינג'ר משמש כצמח מרפא וכתבלין במזון.

 

במהלך 30 השנים האחרונות ישנה עלייה משמעותית ומדאיגה בשכיחות של בעיות פריון עד כי ארגוני הבריאות בעולם מגדירים אי פריון כמחלה.

אי פריון אצל נשים הוא נושא מורכב מאוד התלוי בגורמים רבים. לאחר שלילת בעיות מבניות או גנטיות, הגורמים הנפוצים ביותר הם חוסר איזון הורמונאלי, בעיות ביוץ, ומתח. בריאות רגשית היא מאוד חשובה ומתח עשוי לשחק תפקיד ביכולתה של האישה להרות.

פורמולת "M-2-B" משפרת את בריאות מערכת הרבייה הנשית: היא מגבירה זרימת דם אל הרחם והשחלות, תומכת בביוץ תקין, ומשפרת תנאים לקליטת ההריון. היא מאפשרת לגוף להגיב באופן חיובי יותר ללחצים, ולשמור על יציבות רגשית. מתאימה מאוד לנשים שמתמודדות את העייפות הנפשית והפיזית מהתהליך הארוך הזה של ציפייה ואכזבה. בנוסף, פורמולה זו מחזקת ומקדמת בריאות כללית של הגוף דבר חשוב מאוד לתהליך ההתעברות וההריון.

הפורמולה כוללת בין היתר את צמחי המרפא קוהוש שחור Cimicifuga  racemosa  ושיח אברהם Vitex agnus castus הידועים בהשפעתם המיטבית על המערכת ההורמונלית הנשית, ואשר שימשו בהיסטוריה ברפואה המסורתית כצמחים נבחרים לטיפול בבעיות פריון.

*** הפורמולה אינה מתאימה לנשים אשר נוטלות תרופות פריון.

לקריאה על טיפול טבעי בבעיות פריון