לקבלת
עדכונים אודות
מבצעים
מאמרים חשובים,
צמחי מרפא,
טיפול טבעי,
תזונה נכונה ועוד

הצטרף
ארומתרפיה היא  שיטת ריפוי העושה שימוש בשמנים אתריים המופקים מפרחים, עשבי מרפא ועצים לחיזוק הבריאות, הרמוניה ואיכות חיים. ארומה = ריח , תרפיה = טיפול.
לשמנים האתריים יש את היכולת להשפיע לא רק על החלק הפיזי אלא גם על החלק הרגשי, נפשי, ללא שימוש בחומרים כימיים ותוך איזון הרמוני עם גוף האדם. הם אינם צריכים לעבור דרך מערכת העיכול כדי להיספג לגוף ולהשפיע, הם נספגים דרך מגע עם העור, נשימה, הרחה.

ראשיתה של הארומתרפיה לפני שנת 2000 לפנה"ס, עוד מימיהם העתיקים של המצרים והיוונים אז השמנים שימשו לטקסים רוחניים ולריפוי. אך רק בתחילת המאה ה-20 כימאי בשם גאטפוסה הטביע את המושג ארומתרפיה – הוא קיבל את השראתו כאשר בזמן שעבד במעבדה נכווה באופן רציני בידו וטבל אותה בקערת הנוזלים הראשונה שראה. במקרה בקערה זו הכילה שמן לבנדר – היד החלימה במהירות וכמעט ללא צלקות.
כשהמשיך במחקרו הגיע למסקנה כי שלשמנים האתריים יש השפעה מלבד הפעילות הביוכימית שלהם, הם פועלים באופן הוליסטי על האדם, מביאים אותו לאיזון הן במישור הגופני והן במישור הנפשי.
 
השמנים האתריים מופקים מחלקים שונים של הצמח: עלים, פרחים, שרף, שורשים וכו' ומאופיינים בריח חזק ובעלי סגולות ריפוי.

למידע נוסף בנושא ארומתרפיה:

ארומתרפיה

 
Facebook
צור קשר         טלפון: 073-7258038         דוא"ל: info@rhea.co.il            כתובת: אליהו חכים 14 תל אביב
המידע באתר זה הינו לצורכי אינפורמציה בלבד, ואינו בגדר עיצה רפואית או תחליף להתייעצות עם מומחהבכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל.   תקנון האתר
עקבו אחרינו
מאמרים אחרונים
 
 
הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק והישארו מעודכנים בחדשות ובמבצעים
קטגוריות מובילות