לקבלת
עדכונים אודות
מבצעים
מאמרים חשובים,
צמחי מרפא,
טיפול טבעי,
תזונה נכונה ועוד

הצטרף
הנטורופתיה היא ראיה הוליסטית (הוליזם – שלם, מכלול) הרואה את האדם השלם כיחידה שלמה המורכבת מרבדים שונים: פיזי, נפשי רוחני. כאשר ההתייחסות, הטיפול היא לאדם השלם ולא לחלקים ממנו, או לסימפטומים ספציפיים.
זוהי תורת ריפוי טבעי המשתמשת במכלול של כלים שמטרתם יצירת התנאים המאפשרים לגוף לרפא ולאזן את עצמו. הנטורופתיה גורסת כי לאדם מגנונים טבעיים של איזון, ויסות עצמי ושיקום, אשר תפקידם לשמור על בריאות האדם ו/או להשיבו לבריאות. ועל כן החשיבות הגדולה בטיפול בשורש הבעיה ולא רק בסימפטומים שלה. 
הקוסמטיקה המודרנית מכילה הרבה חומרים מזיקים, חלקם אפילו מסרטנים וכולם נמצאים גבוה ברשימת המרכיבים בשמפו שלנו, בסבונים, קרמים, שמן גוף, דאודורנטים ומוצרים רבים נוספים. רוב החומרים חודרים לגוף ולמחזור הדם דרך העור ושימוש יומיומי בהם בהחלט יכול להשפיע לרעה על בריאותנו.
אז מה הפתרון? לעבור למוצרים טבעיים. את חלקם אפשר אפילו להכין בבית ואחרים ניתן להשיג בחנויות טבע ובחנויות היצרנים. הקוסמטיקה הטבעית מתבססת בעיקרה על טהרת השמנים הצמחיים (שמני בסיס ושמנים ארומטיים), מיצויים מצמחים ועוד חומרי גלם שהופקו מהטבע ללא עיבוד מיותר. במאמר מצורפים כמה "מתכונים" טבעיים למגוון בעיות ושימושים קוסמטיים, רובם פשוטים להכנה.
הטרנד של מוצרי הבריאות הביא איתו מגוון רחב של מוצרים שמוצגים לנו כבריאים ומזינים.
לא זאת בלבד שכדאי לבדוק בעצמנו את רשימת הרכיבים, אלא שהרבה מהמוצרים אינם עוברים את מבחן הבריאות למרות התווית המשכנעת.
הנה כמה עצות ושמות של רכיבים שכדאי להכיר טרם הכנסנו את הקניות לעגלה:
עונת הקיץ בעיצומה וכך גם השימוש בדאודורנטים למיניהם.  אך האם הרצון הזה להיגיינה ואסתטיקה (שמובן בהחלט!) עולה בקנה אחד עם בריאותנו? אז קודם בואו נבין איך פועל הדאודורנט שלנו... 
חשוב לציין שלזיעה עצמה שהגוף מייצר אין ריח בכלל. אבל כאשר היא מופרשת על העור ובאה במגע עם חיידקים (ויש תמיד כאלה באופן טבעי) הם מפרקים אותה, וחומרי הפירוק הם אלו שגורמים לריח הלא נעים.
מעניין ושימושי
הספורט עוזר לנו לשמור על נפש בריאה בגוף בריא, תורם להרגשה נפלאה לאורך היום ושינה טובה בלילה. כדאי מאוד לנסות בבית .
ספורט זה בריאות. אין מי שלא מסכים כי התעמלות על בסיס קבוע היא חיונית לשמירה על גוף בריא ואורח חיים נכון. ולמרות כל זאת, עדיין קיים קושי אצל אנשים רבים להתחיל לבצע פעילות גופנית. לפעמים זה מחוסר זמן, עייפות, או אפילו עצלות. אחרים טוענים שהם פשוט שונאים ספורט.
 
Facebook
צור קשר         טלפון: 073-7258038         דוא"ל: info@rhea.co.il            כתובת: אליהו חכים 14 תל אביב
המידע באתר זה הינו לצורכי אינפורמציה בלבד, ואינו בגדר עיצה רפואית או תחליף להתייעצות עם מומחהבכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא המטפל.   תקנון האתר
עקבו אחרינו
מאמרים אחרונים
 
 
הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק והישארו מעודכנים בחדשות ובמבצעים
קטגוריות מובילות