Dynasty - לשיפור פריון הגבר

הוראות שימוש:

לנער היטב לפני השימוש. יש למהול 40 טיפות בחצי כוס נוזלים ולשתות 3 פעמים ביום, עם הארוחות.
משך זמן נטילת הפורמולה הוא 1-3 חודשים, עד להשגת תוצאות טיפוליות, בהתאם למצב.
לשאלות נוספות/ייעוץ 


 
רכיבים:
 

  • Serenoa serrulata / Saw palmetto
  • Tribulus terrestris/ Small caltrops
  • Lepidium meyenii/ Maca
  • Eleutherococcus senticosus/ Sibirian Ginseng
  • Melissa officinalis/ Lemon balm
  • Zingiber officinalis/ Ginger

 

מידע על הצמחים בפורמולה:
 
 
 
Eleutherococcus senticosus, ג'ינסנג סיבירי, Sibirian Ginseng
ג'ינסנג סיבירי מפורסם ביכולתו להעלות אנרגיה. הוא משפיע על בלוטת יותרת הכליה ומגביר את יכולת ההתמודדות של הגוף - פיזית ורגשית. הוא משמש לנרמול רמות לחץ דם, לעורר את המערכת החיסונית, להגביר את כושר עבודה,לאיזון רמות סוכר ולהפחתת גידולים.
 
Lepidium meyenii, מאקה, Maca
מאקה המכונה לעתים קרובות מזון על (superfood ) מכיוון שהיא עשירה בחלבון, ובמינרלים כמו ברזל, אשלגן, יוד וסידן. היא ידוע בתור אחד הצמחים הטובים ביותר לטיפול במערכת הרבייה האנושית. יש לה את היכולת להשפיע על הורמונים נשים וגברים כאחד, בלי להכיל הורמונים בעצמה. שורש מאקה ידוע כמשפר את איכות וכמות הזרע אצל גברים, היכולת להכנס להריון אצל נשים.היא משמשת גם כנוגדת דיכאון, העלאת אנרגיה ובהירות מנטלית, ומפחיתה את תסמיני גיל המעבר בנשים. מאקה הוכחה מחקרית לשימוש של שיפור הפריון עבור גברים ונשים כאחד.
 
Melissa officinalis, מליסה רפואית, Lemon balm
המליסה עוזרת בהרגעת מערכת העצבים ומערכת העיכול כאחד. היא מסייעת בהפחתת חרדות, מתח, שיפור השינה, משחררת מתח שרירי . מסייעת בטיפול במערכת העיכול. אנטיויראלית, אנטיעויתית. צמח מרפא עדין המצוין לטיפול בנשים ובילדים.
 
Serenoa serrulata , דקל המסור / דקל ננסי, Saw palmetto
זהו הצמח הנפוץ ביותר בשימוש העממי באירופה לטיפול בתסמינים של הגדלת הערמונית. מחקרים הוכיחו כי הדקל הננסי יעיל בטיפול בספירת זרע נמוכה, דחף מיני נמוך, אימפוטנציה, סרטן ערמונית. השימוש  בו אף מומלץ על ידי  ה FDA בארה"ב עבור טיפול אלטרנטיבי בבלוטת ערמונית.
 
Tribulus terrestris, קטב מצוי, Small caltrops
צמח מרפא זה משמש כדי להעלות את רמת הטסטוסטרון, להגדיל את החשק המיני ואת הביצועים. משפר ספירת זרע ואיכות זרע. מחקרים אחרונים מראים כי היא  מסייע לספורטאים  להגדיל את כוח ומסת שריר. כמו כן הוא משמש בטיפול בלחץ דם גבוה, כולסטרול גבוה, אנמיה, זרימת דם לא תקינה.
 
Zingiber officinalis, זנגביל | ג'ינג'ר,  Ginger
ג'ינג'ר הוא אחד הצמחים הותיקים והפופולאריים בשימוש בקרב תרבויות רבות. הוא משמש להפחתת בחילות והקאות, עוזר בהפחתת עויתות וכאבים במערכת העיכול, מחטא חזק, משפר ספיגה, מזרים דם ומחמם. הוא בעל תכונות אנטידלקתיות ואנטיסרטניות. שורש הג'ינג'ר משמש כצמח מרפא וכתבלין במזון.

 

בעיות פריון הופכות נפוצות יותר ויותר בעידן מודרני. ארגוני הבריאות בעולם מכירים באי – פריון כמחלה,  כאשר אי פריון הגבר אחראי לכמחצית המקרים.
הגורמים העיקריים לבעיות פריון של גברים הם כמות זרע נמוכה ואיכות זרע ירודה. לאורך השנים, הגיל וסגנון החיים גורמים לירידה ברמות הטסטוסטרון (הורמון המין הגברי)  ובאיכות הזרע.

בעוד תרופות מודרניות לא יכולות להציע פתרון אחר מאשר טיפול במעבדה, טיפול טבעי יכול לעזור בצורה מרשימה.

פורמולת הצמחים Dynasty מחזקת את מערכת הרבייה של הגבר, היא גורמת לעלייה ברמות טסטוסטרון ובאיכות הזרע: שיפור בכמות, צורה ותנועתיות.  היא פועלת ע"י שיפור זרימת הדם לפין ולאשכים, ויכולתו של הגוף להגיב ללחץ. בנוסף היא תורמת לעלייה בחשק המיני וברמות האנרגיה.
היא כוללת בין היתר את פירות הדקל הננסי (Serenoa serrulata),  אחד הצמחים הנפוצים ביותר לשימוש בפתלוגיות מערכת המין הגברית ואת צמח הגינסנג הסיבירי  (Eleutherococcus senticosus) ממשפחת הגינסנגים  הידועה בסגולותיה להעלאת רמות האנרגיה ולחיזוק כללי של תפקודי הגוף.

לקריאה על טיפול טבעי בבעיות פריון